Betaalt u vóór 28 februari dan krijgt u korting. Dat u korting krijgt als u de hele aanslag in één keer betaalt, is niet bijzonder, dat is altijd zo. De hoogte van de korting is wel bijzonder. Die wordt namelijk berekend alsof u 4% rente op uw spaargeld ontvangt. Vergeleken met de 1% rente (of nog minder) die de meeste mensen in werkelijkheid ontvangen, is in één keer betalen dit jaar dus een goede deal.
Korting bij snelle betaling Belastingdienst
15 februari 2016
Ontving u een voorlopige aanslag en wilt u deze in maandelijkse termijnen betalen, hoewel u het geld voor de aanslag wel hebt liggen? In één keer betalen levert u nu een flinke korting op.
Ook interessant
-
14 september 2026
Vanaf 1 juli 2028 geen inhouding huisvesting op minimumloon
Voor de kosten van huisvesting kunnen werkgever nu nog maximaal 25% van het brutominimumloon inhouden op het minimumloon van een werknemer. De minister wil deze inhoudingsmogelijkheid vanaf 1 juli 2028 afschaffen.
-
14 september 2026
Voorstel Zelfstandigenwet vanaf 2028
Het kabinet wil met de Zelfstandigenwet zorgen voor meer rust en duidelijkheid voor zelfstandigen en opdrachtgevers. Het streven is om deze wet op 1 januari 2028 in werking te laten treden.