De implementatie van de regeling neemt namelijk al gauw een aantal maanden in beslag. Het kan zijn dat er dit jaar nog een aantal vereenvoudigingen zullen worden aangebracht om de werkkostenregeling beter hanteerbaar en aantrekkelijker te maken voor het midden- en kleinbedrijf. Uiteraard houden wij u hiervan op de hoogte.
Verdiep u in de werkkostenregeling!
27 mei 2014
Zoals het er nu uitziet, komt er vanaf 1 januari 2015 een eind aan het 'oude' systeem van vergoedingen en verstrekkingen in de loonbelasting en zal de verplichte invoering van de werkkostenregeling niet nog een keer worden uitgesteld. Het is daarom verstandig om u nu alvast te gaan verdiepen in de werkkostenregeling.
Ook interessant
-
1 mei 2026
Kosten woon- tevens werkkamer ook tijdens corona niet aftrekbaar
Zijn de huurkosten van een tijdens de coronacrisis als werkruimte gebruikte woonkamer aftrekbaar? Een gerechtshof oordeelde dat dit niet zo was en dat de coronacrisis dit niet anders maakte.
-
30 april 2026
Arbeidsovereenkomst bij uurtarief tot € 38?
Op 21 april 2026 heeft de Tweede Kamer ingestemd met het wetsvoorstel over het invoeren van een rechtsvermoeden van het bestaan van een arbeidsovereenkomst op basis van een uurtarief. De beoogde inwerkingtreding is 1 juli 2026.