Bij verkeersboetes van € 225 of meer krijgt u straks standaard de keuze: het bedrag in één keer betalen of in vaste termijnen. Het ministerie van Veiligheid en Justitie wil met de termijnbetaling voorkomen dat mensen die wel willen betalen, maar niet direct kunnen betalen, onnodig in de problemen komen. Uiteraard moet een verkeersboete wel betaald worden en het liefst zo snel mogelijk.
Verkeersboete Termijnbetaling mogelijk
6 mei 2015
Ook interessant
-
1 mei 2026
Kosten woon- tevens werkkamer ook tijdens corona niet aftrekbaar
Zijn de huurkosten van een tijdens de coronacrisis als werkruimte gebruikte woonkamer aftrekbaar? Een gerechtshof oordeelde dat dit niet zo was en dat de coronacrisis dit niet anders maakte.
-
30 april 2026
Arbeidsovereenkomst bij uurtarief tot € 38?
Op 21 april 2026 heeft de Tweede Kamer ingestemd met het wetsvoorstel over het invoeren van een rechtsvermoeden van het bestaan van een arbeidsovereenkomst op basis van een uurtarief. De beoogde inwerkingtreding is 1 juli 2026.