Bij verkeersboetes van € 225 of meer krijgt u straks standaard de keuze: het bedrag in één keer betalen of in vaste termijnen. Het ministerie van Veiligheid en Justitie wil met de termijnbetaling voorkomen dat mensen die wel willen betalen, maar niet direct kunnen betalen, onnodig in de problemen komen. Uiteraard moet een verkeersboete wel betaald worden en het liefst zo snel mogelijk.
Verkeersboete Termijnbetaling mogelijk
6 mei 2015
Ook interessant
-
15 juni 2026
Aanvragen subsidie praktijkleren uiterlijk 17 september 2026
Tot en met 17 september 2026 17.00 uur is het weer mogelijk om de subsidie praktijkleren aan te vragen. De subsidie van maximaal € 2.700 per gerealiseerde praktijk- of werkleerplaats bied je een tegemoetkoming in de kosten die je maakt voor de begeleiding van een leerling.
-
15 juni 2026
(Mogelijke) wijzigingen in de werkkostenregeling
Het kabinet heeft in een reactie op een evaluatie van de werkkostenregeling (wkr) laten weten een wijziging in de wkr aan te brengen en na te denken over nog meer wijzigingen. Wat zijn de plannen?