Wat kun je als ondernemer fiscaal dit jaar nog regelen? Zijn er voor de dga belangrijke aandachtspunten waarop je moet anticiperen? Op welke zaken moet je je als werkgever voorbereiden voor het nieuwe jaar? En welke andere wijzigingen per 1 januari 2027 zijn handig om te weten?
Special Eindejaarstips 2026
28 oktober 2026
Ook interessant
-
28 oktober 2026
Wijziging btw-teruggaaf voor niet-EU ondernemers
Vanaf 1 januari 2027 worden de btw-regels van de OSS aangepast. Een EU-land kan dan een niet in de EU gevestigde ondernemer, die EU-btw wil terugvragen en geen vaste inrichting in de EU heeft, verplichten om een fiscaal vertegenwoordiger aan te stellen.
-
28 oktober 2026
Geen landbouwvrijstelling voor melkveehouders tijdens vruchtwisseling
Melkveehouders verliezen de landbouwvrijstelling over de periode dat hun grond tijdelijk ter beschikking staat aan akkerbouwers of bollentelers voor vruchtwisseling. De staatssecretaris van Financiën geeft aan dat aanpassen of verruimen van de landbouwvrijstelling op dit punt niet voor de hand ligt, gezien de uitkomst van de evaluatie van de landbouwvrijstelling.